O nas

O firmie


Firma IT-GIFTER to przede wszystkim zgrany zespół. Młodzi i ambitni ludzie, którzy łączą pracę ze swoją życiową pasją jaką jest projektowanie stron i ułatwianie codziennych obowiązków i zadań związanych z marketingiem internetowym.

Działamy na terenie całej Polski w zakresie budowy stron internetowych, funpage, wdrażaniu oprogramowań wspomagających działania Twojej firmy.

Firma IT-GIFTER oferuję również reklamę internetową i tradycyjną. Jesteśmy w stanie zadbać o twoją pozycje na rynku stosując pozycjonowanie (SOE), kampanie Google Ads, kampanie reklamowe na portalach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram).

Nasza ekipa

Mateusz Kownacki

Web Master

Jestem założyciel firmy GIFTER, Tworzę strony od dziecka. Na początku małe, później fora internetowe, następnie ukończyłem szkołę informatyczną, kilkanaście kursów z projektowania stron, grafiki, oraz pozycjonowania.
Zarządzam każdym projektem

Filip Eisop

Front End Developer

Zajmuję się zaprojektowaniem strony pod wytyczne klienta, układam szatę graficzną, oraz programuję i wdrażam większość sekcji na stronę. Wspomagam również pozycjonowanie.

Martyna Kozioł

Reklama i Marketing

W firmie odpowiadam głównie za reklamę, oraz social media. Zajmuję się również projektowaniem graficznym elementów na stronach internetowych.

Nasi klienci