Strona Figurka.net
Strona Figurka.net

Strona WWW – Figurka.net

Data wykonania – 2017
Miejsce – Polska, Tąpkowice
Cena – 800 PLN
Kategoria – Handel

Wykonane usługi:

Był to nasz pierwszy produkt, gdzie jeszcze dokształcaliśmy nasze umiejętności. Cały kod strony napisany ręcznie. Wykonanie całej grafiki, tworzenie ulotek, banerów, poszerzanie oferty. Współpracujemy po dziś dzień.

O firmie

Każdy miłośnik piękna i ciekawych stylizacji będzie mógł znaleźć w naszej ofercie monumentalne i niezwykle efektowne figury betonowe. Są to figury dekoracyjne wykonane z eleganckich i solidnych materiałów. Staną się z pewnością wspaniałą ozdobą przydomowej przestrzeni i wzbogacą w ciekawy sposób teren zielony. Doskonale sprawdzą się w ogrodzie, w parku, w domu oraz na tarasie. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości betonu, który wyróżnia się odpornością na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych i opadów.

Specjalizujemy się w sprzedaży znakomitej jakości figur betonowych. Nasze doświadczenie i zaangażowanie sprawia, że każda wykonana figura jest tworzona z pasją.

Figurka.net.pl to firma, która stawia na bogactwo dekoracji, elementów, które tworzone są by tchnąć ducha w Państwa wyjątkową posesję!

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

http://figurka.net.pl/